SPONSORI
EUROTUR

BES ROMANIA S.R.L. este o societate cu capital privat roman si italian, constituita in anul 1998 si are ca obiect principal de activitate comercializarea produselor cosmetice destinate ingrijirii parului.

Marca BES Beauty & Science este prezenta azi in peste 80 de tari din intreaga lume, iar BES ROMANIA, oficial, se afla in top 3 la nivel mondial din punct de vedere al importurilor de produse.

CLUB ROTARY CRAIOVA

Comitet de Conducere

1. Presedinte in exercitiu (2017-2018) Alin Mondescu

2.Secretar (2016-2017) Ionaș Nicușor Octavian

3.Trezorier (2016-2017) Crîng-Foamete Carmen

4. Fost Președinte (2016-2017) Simion Ioan

EUROTUR

Născută în respectul tradiţiei, dar cu o perspectivă modernă asupra acestui domeniu, atât de vechi şi totuşi atât de puţin exploatat, societatea s-a dezvoltat şi şi-a diversificat activitatea oferind pieţei atât produse tradiționale, cât şi produse noi, de care piaţa românească avea nevoie.

EUROTUR

BERG BANAT și-a început activitatea în 1990 cu producția de confecții metalice sudate și cu recuperarea zincului din drojdie de zinc și cenuși de zinc – materiale rezultate în urma procesului de zincare termică.Firma s-a impus în mediul economic românesc prin profesionalism și seriozitate, prin orientarea către client, prin preocuparea pentru investiții și inovații în tehnologie. În prezent, BERG BANAT este o marcă apreciată și recunoscută atât în regiunea Banat, cât și în întreaga țară.